Hyde Park znajduje się na gościnnych trawnikach Serwisu RUBIKON. Jeśli nie masz jeszcze swojego dostawcy usług internetowych - wybierz RUBIKON.


Aktualności czyli niusy

Aktualizacja Hyde Parku, dodane 2 nowe strony. (22.04.2001)

WIRTUALNA POLSKA przyznała Hyde Parkowi styczniowego e-mila w kategorii "Rozrywka". Tym samym Hyde Park jest kandydatem do dorocznego e-mila za 2001 r. Dumnie nadstawiając pierś do dekoracji musimy pamiętać, że dopiero na koniec roku okaże się, kto naprawdę był najlepszy. Oglądajcie, głosujcie, zobaczymy :-)  (3.03.2001)


Towarzystwo Wzajemnej Adoracji

Tu znajdziesz odnośniki do stron, które Ogrodnik poleca ze względu na ich specyficzny klimat i poczucie humoru. Nie bez znaczenia jest fakt, że w ramach wymiany uprzejmości tamte strony zawierają odnośnik do Hyde Parku... ;-)


Z fotonotatnika Ogrodnika
Od czasu do czasu znajdziecie tutaj nowe zdjęcie z moich zbiorów. Niebawem (mam nadzieję) uruchomię stronę poświęconą fotografii cyfrowej.

Na krzywy ryj...

Komu wolno parkować na Plantach?


było tutaj
gości od IX 1996 roku

stat4u

SPIS TREŚCITROFEA HYDE PARKUSPONSORING
MATERIAŁY NADESŁANE PRZEZ GOŚCIPrzesuń suwak, żeby zobaczyć dalszy ciąg...STÓPKA REDAKCYJNA

Redakcja, redaktor naczelny, zastępca redaktora, dyrektor techniczny, kierownik magazynu, producent, wydawca, grafik naczelny, skład, webdesign, bank pomysłów, sekcja fotograficzna, korekta, zaopatrzenie, dostawa opału, catering, sprzątanie, copyright:
Ogrodnik January


R    E    K    L    A    M    A

 

Pilna sprawa do Ogrodnika?
Wyślij SMS do Ogrodnika.

Komentarze, opinie, problemy techniczne?
Jeśli chcesz wyrazić swoją opinię o Hyde Parku, skomentować coś, masz problemy z przeglądaniem Hyde Parku, z nawigacją, coś nie działa, czegoś brakuje - skorzystaj z formularza i napisz do Ogrodnika

Co napisali inni?
Wasze najzabawniejsze komentarze o Hyde Parku...

Donosik...
Jeśli zdarzyło Ci się natrafić na materiały "pożyczone" z Hyde Parku gdzieś w sieci, w prasie bądź innych mediach, lub znalazłeś w Hyde Parku materiał, którego jesteś autorem - poinformuj o tym Ogrodnika

Hyde Park na Twojej stronie?
Jeśli masz ochotę umieścić na swojej stronie jakieś materiały z Hyde Parku, lub już to zrobiłeś - daj mi znać mailem i zalegalizuj swoje przedsięwzięcie. Możesz swobodnie korzystać ze zbiorów Hyde Parku pod warunkiem umieszczenia linku do Hyde Parku i informacji o źródle pochodzenia kopiowanych materiałów.

Disklajmer

Hyde Park jest miejscem służącym WYŁĄCZNIE ROZRYWCE I ZABAWIE. Podawane tu informacje są WYSSANE Z PALCA, a prezentowane zdjęcia są w większości komputerowymi FOTOMONTAŻAMI. Hyde Park stara się być niezależny politycznie i światopoglądowo, zachowując jednakowoż przywiązanie do podstawowych norm etycznych i humanitarnych. Niektóre z wykorzystanych w Hyde Parku materiałów graficznych i tekstowych zostały złośliwie użyte przez Ogrodnika bez wiedzy i zgody ich właścicieli, ku ośmieszeniu osób lub zjawisk i tak budzących powszechną śmieszność i politowanie. Osoby dotknięte, urażone, ośmieszone i niecnie wykorzystane prosimy o niezgłaszanie pretensji, gdyż może się to stać przyczyną dalszego dotykania, urażania, ośmieszania i niecnego wykorzystywania.

Równocześnie uprzejmie donosimy, że Hyde Park jest redagowany jednoosobowo, spontanicznie, stochastycznie, sposobem partyzanckim i amatorskim przez jednynego i wyłącznego autora - Ogrodnika Januarego. Dlatego prosimy nie marudzić o nieustanne aktualizacje i nowości, bo to i tak nie pomoże.

Dyrekcja Hyde Parku

 


Ta strona znajduje się w Hyde Parku. Jeśli zamiast ramek widzisz tylko tę jedną stronę, kliknij tutaj
Całość copyright (c) 1996-2001 by Ogrodnik January